^Иди горе

tehnicar zastite od pozara

Аутомеханичар

automehanicar

Службеник у банкарству и осигурању

bankarstvo i osiguranje

Информације

Информишите се:

• Веб сајт
  • Контакт телефон
  • Електронска пошта
  • Долазак у школу

Наши контакт подаци>>

Бравар

bravar

Добро дошли у нашу школу!

ucionica1

НАСТАВА НА ДАЉИНУ ОД 30. НОВЕМБРА 2020. ГОДИНЕ!

Према Уредби Владе Републике Србије о Допуни уредбе о мерама за спречавање и сузбијање заразне болести COVID-19 у периоду од 30.новембра до 18.децембра 2020.године образовно-васпитни рад у свим средњим школама оствариће се путем НАСТАВЕ НА ДАЉИНУ, уз коришћење одговарајућих платформи, односно система за управљање учењем и путем Јавног медијског сервиса Србије.

Прво полугодиште се завршава 18.децембра 2020.године, а зимски распуст траје од 21.децембра 2020.године до 15.јануара 2021.године. Друго полугодиште почиње 18.јануара 2021.године.

О начину реализације наставе на даљину, оцењивању, извођењу практичне наставе и свим другим значајним темама, родитеље и ученике ће обавештавати одељењске старешине путем већ успостављених канала комуникације.

Copyright © 2018. Средња школа "Никола Тесла", Баточина. Сва права задржана.