^Иди горе

Наши контакт подаци>>

Бравар-заваривач-ДУАЛНО-НОВО!

zavarivac

Добро дошли у нашу школу!

ucionica1

Обавештење за родитеље

-17.03.2020.год. школа је почела реализацију наставе на даљину!
За ученике средњих школа, предавања из општеобразовних предмета и појединих стручних предмета биће доступна преко платформе РТС Планета.
Сва обавештења о распореду предавања можете видети на сајту Министарства просвете, науке и технолошког развоја https://www.rasporednastave.gov.rs/
Осим тога, наставници и ученици биће повезани преко различитих платформи и друштвених мрежа, преко којих ће се остваривати интеракција и омогућити учење на даљину.
Ученици ће добијати од својих наставника упутства за вежбање, за израду домаћих задатака, писање есеја, израду презентација и других продуката које ће достављати наставницима путем мејла или на неки други начин. На овај начин, настава ће се одвијати за СВЕ предмете.

Линкови:

Прочитајте:

Copyright © 2018. Средња школа "Никола Тесла", Баточина. Сва права задржана.